Atabilge İncek Konutları
Proje Konumu
İncek / Ankara
İnşaatın Niteliği
Konut Projesi
Toplam Arazi Alanı
19.000 m²
Toplam İnşaat Alanı
42.112 m²
Konut Adedi
5 Blokta 699 konut, sosyal tesisler
Proje Başlangıç Tarihi
Aralık 2016
Proje Bitiş Tarihi
Haziran 2019

Yeniliğin öncülerinin yepyeni projesi

ATABİLGE İNCEK, zamanın ruhunu yeni teknolojiler ve özgün fikirlerle buluşturuyor. Atabilge güvencesi ve Fidanlar İnşaat kalitesi; trendleri belirleyen mimari anlayış, Başkent’in merkezini kıskandıran sosyal yaşam ve bozkıra sanatsal bir dokunuş yapan peyzajla harmanlanıyor.

5 blokta toplam 699 konuta ev sahipliği yapan proje, yatırım cazibesiyle göz dolduruyor.

Ankara’nın hava kalitesi en yüksek noktalarından biri olan İncek, “Atabilge” ismiyle değerine değer katıyor.
ATABİLGE İNCEK, şehrin en önemli iki ana arteri ve çevre yoluna yakın olmasıyla; AVM’lere, üniversitelere ve kolej yerleşkelerine komşuluğu ve Mogan Gölü manzarası ile seçkinliğin yeni adresi İncek’te yükseliyor.

ATABİLGE İNCEK’in peyzaj alanları, doğayı insan yaşamının merkezine alan bir anlayışla geliştirildi. Ihlamur ve lavanta kokularının evinize misafir olduğu; akçaağaçların, kirazların rüzgârda fısıldaştığı bol oksijenli bir yaşam alanında nefes almanın ayrıcalığını hissedeceksiniz.

ATABİLGE İNCEK’te; eğlence, alışveriş ve spor imkânları ile iç içe seçkin bir hayat başlıyor. Sosyal donatılarıyla, nezih bir ortamda kendinize ve ailenize bolca zaman ayırabilmenin keyfini yaşayacaksınız.

DIŞ MEKANLAR
İÇ MEKAN
SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız
e-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız
Fidanlar İnşaat Taah. San. ve Tic. A.Ş. projeleri hakkında tanıtıcı e-posta ve SMS mesajları gönderilmesine onay veriyorum.