2003 yılında İstanbul’da kurulan ve ardından Ankara'da çalışmalarına devam eden şirketimiz bu yıllardan itibaren yüksek mühendislik bilgisi ve kalite anlayışıyla dev konut projelerine ismini yazdırmakta ve sektöründe bölgesinde öncü rol oynamaktadır. Vizyon sahibi yaklaşımı sayesinde gün geçtikçe büyüyen Fidanlar İnşaat gerçekleştirdiği projelerle; yaşamı kolaylaştıran, özgün ve farklılığı ile ön plana çıkan; modern, güvenli ve yaşanılabilir konut sitelerini hayata geçirmektedir.

Fidanlar İnşaat, uzman ve tecrübeli kadrosu, mühendis bakış açısı ve kalitesiyle ile hem toplu konut sektöründe hem de diğer inşaat alanlarında liderlik hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Yurt içindeki ve dünyadaki inşaat trendlerini yakından takip eden Fidanlar İnşaat, yatırımcılar için avantajlı, oturmak isteyenler için estetik ve fonksiyonel konutlar inşa ederek ömür boyu kazançlı çıkacağınız projelere imza atar.

Fidanlar İnşaat’ın güvenilir kurumsal yapısı, iş ahlakını öne çıkartan pazarlama stratejileri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sektörde öne çıkan özelliklerindendir. Ekonomik, kaliteli ve çevre konusunda duyarlı üretim yapabilmek için teknolojinin bütün yeniliklerinden yararlanarak hizmet vermektedir.